Hlášení místního rozhlasu 16.2.2012

Doktorka Turská oznamuje svým pacientům, že nebude zítra 17. února ordinovat.  Zastupovat ji bude doktor Řehoř ve své ordinaci ve Štítné.

 

Doktorka Borošová oznamuje svým pacientům, že zítra bude ordinovat v ordinaci v Brumově od 7 do 11 hodin

 

POLFIN agro, s.r.o. Loučka oznamuje, prodej obilovin- pšenice, ječmene a ovsa za akční cenu 380 Kč za 1q včetně DPH. Prodej se uskuteční  zítra 17. února od 8 do 14.30 hodin.

 

Oční lékař Mudr. Machů oznamuje, že nebude příští týden z důvodu dovolené ordinovat.

 

Valašskokloboucké služby oznamují, že nebudou zítra provádět z důvodu kalamitní sněhové situace svoz domovního odpadu. Svoz se bude provádět až příští pátek. V případě nadměrného množství odpadu dejte tento do pytlů a ty budou odvezeny společně s popelnicemi.

 

Zastupitelstvo obce Návojná zve všechny občany a příznivce obce na sobotní fašankové posezení spojené s ochutnávkou zabíjačkových specialit. Přijďte ochutnat, pobavit se a také pomoci při přípravě pokrmů. V sobotu budou pořádat naši hasiči  fašankový průvod  obcí. Výtěžek z poskytnutých finančních darů chtějí využít na opravu a přestavbu stříkačky pro požární soutěže a tak vytvořit podmínky pro zvýšení zájmu mladých o činnost ve sboru dobrovolných hasičů.. Věříme, že  přispějete na tento účel, za což Vám děkujeme.