7.června

  1. Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude zítra od 13:00 do 13:15 hodin před hasičskou zbrojnicí prodávat jahody, nové brambory ze Znojma, domácí Slovenské rajčata, papriky, okurky a nový česnek. Dále nabízí jablka 18 Kč/kg, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Také nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na jahody na telefonním čísle: 777 880 988.
  2. Nedašovský Valášek ve spolupráci s KDÚ Nedašov Vás srdečně zve na Dětský den s plavbou za dobrodružstvím s piráty z Karibiku, který se uskuteční v sobotu 10.6. ve 14:00 hodin na fotbalovém hřišti v Nedašově. Můžete se těšit na bohatý program s Jackem Sparrowem a jeho úkoly k nalezení pokladu. Také se můžete setkat s mořskými pannami, Černovousem, s tajemnou Kalypsó a dalšími piráty. Dále je pro Vás připraveno pískování, malování na tvář, jízda na koních, skákací hrady, fotokoutek, ukázka policejního a hasičského vozu, bohatá tombola a večerní diskotéka, která bude zakončena ohňostrojem. Kostým piráta je vítán. Rodiče srdečně zveme na večerní posezení s grilováním. Za nepříznivého počasí se akce nekoná!
  3. Zítra přijede na parkoviště k obecnímu úřadu v Nedašově čistírna peří. Otevřeno bude mít od 8:00 do 18:00 hodin. Firma šije prošívané deky a polštáře, dodává vlastní sýpkovinu a šije na počkání. S případnými dotazy se lze hlásit na telefonním čísle: 607 514 112.