28. srpna

  1. MUDr. Roman Straňák oznamuje svým pacientům, že od pondělí 3. do pátku 14. září 2018 nebude z důvodu řádné dovolené ordinovat. Zastupovat bude MUDr. Luboš Tkadlec ve Valašských Kloboukách a akutní případy ošetří pohotovost.
  2. Ordinace MUDr. Moniky Bartíkové oznamuje, že v pondělí 3. září neordinuje z důvodu řádné dovolené. Akutní případy ošetří LSPP Val.Klobouky nebo LSPP Zlín.
  3. Studénka drůbež nabízí k prodeji ve středu 29. srpna 2018 v době od 10:45 - 11:00 hod. u hasišské zbrojnice housata, krůty, kuřice stáří 22 týdnů, káčata, kohouty, perličky, husokačeny, krmné směsi a vitamíny.
  4. Občanské sdružení DOKOPY pořádá třetí ročník jedinečné turisticky - zážitkové akce - DEN 8 OTEVŘENÝCH SUŠÍREN OVOCE a dalších významných technických a musejních staveb v obci Vlachovice. Uskuteční se v sobotu 8. září 2018 od 10.00 do 18:00 hod. Putovat mezi 8 sušírnami po kopcích a sadech můžete pěšky nebo na kole a to po vyznačené turistické trase. V 5 funkčních sušírnách se buse sušit, v některých dalších na Vás čeká originální občerstvení, speciality ze sušeného ovoce, muzikanti a příjemná atmosféra. V tento den bude otevřena i lidová stavba roku 2016 – Muzeum vlachovska, Vlachovická pálenica, Farma Vrbětice a Bednářství Fryzelka s novou  hitorickou expozicí 90 let založení firmy. Více informací se dozvíte na stránkách obce Vlachovice, nebo facebooku spolku DOKOPY - www.facebook.com/o.s.dokopy/