25. června

  1. Studénka drůbež bude zítra od 10:45 do 11.00 hod. prodávat před hasičskou zbrojnicí: krůty, kuřice stáří 22 týdnů, káčata, housata, husokačeny, perličky, kuřata brojlerů, indické běžce, krmné směsi a vitamíny, brambory, cibuli, česnek, nakládačky, meruňky a další druhy ovoce a zeleniny.
  2. Farma Gazda Bohumín bude ve středu 27. června 2018 v 10:35 hod. prodávat před hasičskou zbrojnicí: nosné kuřice před snůškou, krůťata, husokáčata mulard, housata a brojlerová kuřata.
  3. MUDr. Strnadová oznamuje svým pacientům, že ve dnech 2.- 4. července 2018 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Janíková ve Valašských Kloboukách a MUDr. Papežová ve Slavičíně.
  4. MUDr. Bartíková oznamuje svým pacientům, že ve dnech 2.- 4. července 2018 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří LSPP Valašské Klobouky.

  5. Strojírenské kovovýrobní družstvo Bojkovice hledá OPERÁTORY DO VÝROBY a KONTROLORY KVALITY. Nabízíme volitelnou délku pracovní doby i pracovního poměru, uplatnění pro aktivní maminky na mateřské, studenty i důchodce. V případě zájmu volejte na tel. 607 098 948 nebo pište na personal@skd-bojkovice.cz. Více informací včetně dalších pracovních pozic najdete na www.skd-bojkovice.cz v sekci kariéra.