23. dubna

 1. pan Synek z Vacenovic bude ihned po vyhlášení prodávat před HZ  jablka golden a idaret. Cena 13 až 17 Kč/kg. Dále nabízí brambory – 25ti kg balení - 6 Kč/kg  a toaletní papír.
 2. Tento pátek odpoledne a v sobotu dopoledne bude ve stavebninách pana Lysáka v Brumově probíhat předváděcí akce na kamínkovou podlahu. Můžete se podrobně seznámit s aplikací kamínkové podlahy a také objednat za výhodnější ceny. Bližší informace na stránkách www.stavebninybrumov.cz
 3. Ve Valašských Kloboukách se ztratil pes – Americký Staford  žíhané barvy, slyší na jméno Kony. Pokud byste ho viděli, informujte, prosím, majitele na telefonu 733 318 130. Majitel nabízí odměnu.
 4. Ředitelství Mateřské školy Návojná, okres Zlín pořádá ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY na školní rok  2015/2016 v úterý 28. dubna 2015 v mateřské škole od 14.00 do 15.30 hod. K zápisu přineste vyplněnou žádost, rodný list dítěte a občanský průkaz. Tiskopis Žádosti o přijetí si vyzvedněte v MŠ.
 5. Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o., oznamuje občanům, že byl zahájen plný provoz mycího centra v Brumově-Bylnici v provozovně na ulici Kloboucká 1423, (bývalá traktorka), naproti čerpací stanice Trako.

  V provozu je  -   kartáčové mytí s 5-ti programy s ručním předmytím WAP

  -    mycí box se samoobslužným ručním mytím

  -    vysokotlaké mytí WAP pro nákladní automobily, traktory a jinou větší techniku                

   

  Pracovní doba je každý den od 7  do 18 hodin včetně soboty a neděle.

   

  Vedení společnosti zve občany k návštěvě a využití kvalitních služeb tohoto nového zařízení.