18. června

  1. Zítra proběhne v naší obci svoz plastů. Nachystejte si pytle před rodinný dům.
  2. Firma DGS plast, s.r.o. – Loučka Vás srdečně zve na 20. výročí vzniku společnosti, které se koná v sobotu 23.6.2018 od 13:00 do 18:00 hod. v areálu firmy (bývalý Polfin Ploština). Součástí bohatého programu budou atrakce pro děti i dospělé, prohlídka areálu a výstava zemědělské techniky. K poslechu a tanci zahraje DJ Marco a od 16:00 do 18:00 hod. vystoupí skupina Schelinger revival. Bohaté občerstvení zdarma zajištěno, akce se koná za každého počasí.
  3. Občanské sdružení Dokopy, Vás všechny zve na devátý ročník Svatojánských Slavností, které se uskuteční v  sobotu 23. června již od 16:00 hod až do půlnoci ve Vlachovicích. Akce se uskuteční v přírodě, v  kulturním areálku Hradišťko. Směrovky na toto místo budou rozmístěny od hlavní křižovatky ve Vlachovicích. Vystoupí a zahraje zde folklorní soubor Dokopyjánek, cimbálová muziga Dokopyjan, dechovka Lidečanka, dvojnásobní držitelé hudebních cen Anděl - Tomáš Kočko a orchestr a na závěr vystoupí známý THOM ARTWAY s kapelou. Zážitkem bude i Slavnostní krojované zapálení Svatojánského ohňa. Čeká na Vás i svatojánské valašské občerstvení. Vstupné dobrovolné.  
  4. MUDr. Roman Straňák oznamuje svým pacientům, že od 18. do 22.6.2018 nebude ordinovat. Zastupovat bude MUDr. Luboš Tkadlec ve Valašských Kloboukách. Akutní případy ošetří od 17:00 do 20:00 hod. pohotovost ve Valašských Kloboukách.